תוספות שיער

 שזירת שיער ♦ הלחמת שיער  ♦ מילוי שיער ♦ הארכת שיער   ♦ תוספות שיער

לבחור תוספת שיער צריך להיות ממש מומחה איזה תוספת תתאים ותחזיק מעמד כנגד האקלים המזרח תיכוני הישראלי שלנו אנו בדקנו אנשים הנמצאים בטיפול כימותרפי

► תוספות שיערתוספות שיער

תוספות שיער מיועדות למי המעוניין בהארכת שיער, מילוי שיער או קבלת מראה שונה ומעוצב לשיער. התוספות בנויות מסוגי שיער שונים ומשולבות ביער הטבעי במגוון שיטות. חברות רבות מציעות מגוון סוגי תוספות שיער וקיימות טכניקות שונות לשימוש בתוספות אלה. השיער מגיע לידי מעצב השיער המבצע את העבודה כשהוא מחולק לקווצות שיער ויש חומרים שונים לחיבור בין תוספת השיער לשורשי השיער של הלקוח/ה.

חשיבות מיוחדת יש לדבק או חומר ההלחמה בו נעשה שימוש בעת ביצוע תוספת השיער. הדבק או חומר ההלחמה בא במגע עם העור ויש חשיבות מיוחדת לפיקוח על איכותו על מנת למנוע מצב של יצירת רגישות יתר בעור, גירוי ונזק. תוספת השיער אינה אמורה להחזיק מעמד לתמיד והסיבה לכך ברורה. כיון שהשיער צומח במחזור קבוע, צמיחת השיער תרחקי את תוספת השיער מן השורש, תכביד במשקלה על השיער הטבעי הצומח ועלולה לגרום לנשירת שיער מוגברת.

לכן השיטה היא לחדש את התוספת אחת למספר חודשים. פרק הזמן בין חידוש לחידוש שונה מאחר לשני, כיון שהוא לוקח בחשבון את קצב צמיחת השיער האישי, את צפיפות השיער ומצבו

 

מתי אסור לעשות תוספת שיער?

קיימים מקרים בהם עלול להיגרם נזק של ממש אם תיעשה תוספת שיער. המקרים האלה מתייחסים למצבים רפואיים ומעצבי שיער מקצועיים לא יעשו תוספת שיער לאשנים הסובלים מבעיות רפואיות כגון:
אנשים שנשירת השיער שלהם נובע מטיפול אנטיביוטי קיצוני
אנשים שנשירת השיער שלהם נובעת מטיפול הורמונלי חזק
אנשים בעלי רגישות קיצונית בעור הקרקפת
אנשים בעלי שיער פגום הנוטה להישבר בסמוך לשורשים
מעצבי שיער שהוכשרו לביצוע תוספות שיער מכירים היטב את
המצבים הרפואיים בהם אין לבצע תוספת לשיער ולפני העבודה יבררו ברור מקיף של המצב.


מידע נוסף:

♦ הארכת שיער

ראי הרחבה על הארכת שיער – לשיער ארוך וגולש

♦ מילוי שיער

ראי הרחבה על מילוי שיער – למראה שיער מלא במקום שיער דליל ומקריח

♦ הלחמת שיער

ראי הרחבה על הלחמות שיער, הלחמה חמה, הלחמה קרה, עלויות ועוד.

♦ שזירת שיער

ראי הרחבה על שזירת שיער, שזירת שיער בחרוזים, שיטות לשזירת שיער ועוד.

שינוי גודל גופנים