שיער דליל

שיער דליל

שיער דלילבמרבית המקרים אנו נתקלים בתופעה של התדלדלות שיער הראש אצל גברים. הסיבה לכך תורשתית גנטית וקשורה לעצם היות הגברים גברים.שיער דליל הורמוני המין הגבריים הם אלה האחראים לנשירת השיער הגברי, היווצרות מפרצים והתקרחות גברית ככלל.

יחד עם זאת לא מעט נשים סובלות מנשירת שיער מוגברת ומראה שיער דליל כאשר הקרקפת מציצה בין השערות. נטיה לאבד שיער ברמות כאלה קיימת סטטיסטית אצל 30-40% מהנשים.

הסיבות לשיער דליל

הסיבות הגורמות לנשירת שיער אצל נשים מגוונות וכוללות: סיבות הורמונליות כמו הריונות, גיל ההתבגרות וגיל המעבר, לידות או הפלות ונטילת גלולות למניעת הריון. חוסר איזון הורמונלי הוא סיבה ידועה לנשירת שיער מוגברת, התדלדלות השיער ואפילו הקרחה אצל נשים.

סיבות הורמונליות כמו הריונות, גיל ההתבגרות וגיל המעבר, לידות או הפלות ונטילת גלולות למניעת הריון. חוסר איזון הורמונלי הוא סיבה ידועה לנשירת שיער מוגברת, התדלדלות השיער ואפילו הקרחה אצל נשים.

הפרעות במחזור הדם המוביל דם אל שורשי השיער:

מצבי לחץ מתח ודאגה ומצבים רגשיים קיצוניים עלולים לשבש את מחזור הדם ולגרום למחסור בדם רענן הזורם אל הקרקפת ושורשי השיער. כתוצאה מכך לא מגיעים מספיר חומרי הזנה אל שורשי השיער והפסולת אינה מסולקת ביעילות, מה שיוצר מצב של תזונה לקויה של שורשי השיער וכתוצאה מכך נוצרת נשירת שיער מוגברת , והתדלדלות השיער.

גם כיסוי ראש צמוד והדוק מדי והצטברות מתח בשרירי הצואר והעורף עלולים לפגום בזרימת הדם אל שורשי השיער וליצור נשירת שיער עד כדי התדלדות השיער והתקרחות.
סיבה נוספת להיווצרות שיער דליל היא מסכת היסורים שהשיער של נשים רבות עובר. החלקות, סלסול, הבהרות, מתיחות, חשיפה לחומרים כימיים חריפים… תהליכים אלה חושפים את השיער למצבים קיצוניים של ייבוש מכוון, מתיחה עד כדי שבירה של השיער ותלישה משורש

בהתייחס לצרכים הפסיכולוגיים רגשיים של נשים הסובלות משיער דליל התפתחה תעשיה של מילוי שיער דליל, תוספות שיער ופאות.
מומחיות רבה נצברה על ידי אנשים מקצוע בתחום המטפלים במקרים של שיער דליל, ידע וניסיון רב עומד לרשות המטופלות.
הדרך החכמה לשפר את מראה השיער הדליל היא לפנות למומחה בתחום ולהתיעץ.
מגוון השיטות העומדות לרשותך בתחום מילוי השיער מחייב יעוץ מקצועי עם מומחה לעניין.
לחצי על הלינק לבקר באתר המתמחה בשיער דליל ושיטות מילוי לשיער דליל.
למידע נוסף:

שינוי גודל גופנים