פאות

פיאה אופנתית | פאה נוכרית |  פאות קאסטם  | פאה רפואית  | wig / פאה 

בחלק זה שבאתר נעסוק בהרחבה בכל הקשור לסוגי הפאות סוגי השיער והחברות המקצועיות והמומלצות ביותר.עולם השיער דורש ממך להקשיב למקצוענים על מנת שלא תתאכזבי לאחר מכן ישנם המון סוגי פאות שעשויות מהמון סוגי שיער ,שיער רוסי ,שיער אמיתי ,שיער אדם ,שיער הודי סיני אירופאי או סינטטי .

 סוגי פאות ולמי הן מתאימות


פאה היא פתרון מושלם למקרים של קרחת מלאה אצל גברים או במקרים של התלדלדות שיער מאסיבית, אצל גברים או נשים.
פאה נוכרית היא פתרון מושלם גם כשרוצים מראה שיער נפלא ברגע.פאות
הפאות המיוצרות בימינו אינן כמו אלה שהוצעו לפני שנים.
רבות מהן עשויות שיער טבעי או סינטטי באיכות גבוהה והן מאפשרות מראה טבעי  וללא הגבלה בחיי היום יום.

פאה רפואית

– מהן פאות רפואיות ואיפה ניתן להתאים פאה רפואית

פאות רפואיות מיועדות לנשים הסובלות מהתקרחות בעקבות בעיות רפואיות, מחלות, טיפולים כימוטרפיים והקרנות.
כחלק מתופעות הלוואי של הטיפול במחלת הסרטן, למשל, נושר שיער הראש והגוף ונשים רבות מוצאות את עצמן קרחות למשך תקופת הטיפול.
במרבית המקרים לאחר סיום הטיפול והחלמה חוזר השיער לצמוח ותקופת בההתקרחות מסתיימת. גורמים רפואיים, פסיכולוגים וסוציאלים ממליצים למטופלות הסובלות מהתקרחות כתופעת לואי של טיפולים רפואיים, להתאים לעצמן פאה רפואית.

פאות רפאויות אינן נבדלות מפאות אופנה מלבד העובדה שהן מותאמות לשימוש ישירות על עור הקרקפת. הפאות הרפואיות בנויות על רשת אלסטית המונעת מהפאה לזוז או ליפול. הן בנויות על גבי רשת אוורירית שאינה גורמת כל גירוי או נזק לקרקפת.

הפאה הרפואית נחשבת כחלק מהטיפול הרפואי כיון שהיא מסייעת בשמירה על אורח חיים רגיל ושמירה על הדימוי העצמי של החולה.
כיון שהפאה הרפואית מוכרת בחלק מהטיפול היא נכללת בסל הבריאות וקופות החולים מכסות את עלותה.
קיים מגוון עשיר של פאות אופנתיות העשויות שיער טבעי או סנטטי בצבעים ועיצובים רבים.
כל אשה יכולה להתאים לעצמה פאה רפואית שתשתלב במדויק עם הגוונים הטבעיים שלה, גוון שערה ועור פניה ותהיה על פי טעמה בכל הנוגע לעיצוב השיער.

פאות רפואיות ארוכות, קצרות ובאורך בינוני, פאות רפואיות מתולתלות, חלקות וגליות, בכל גווני השיער  לטעמה של כל אישה.
בזמן בחירה של פאה אופנתית חשוב להדגיש את המבחר והשירות. חפשי את המקום בו יש מבחר גדול שלצוות יש הניסיון והרגישות הנדרשים בהתאמת פאה רפואית.

פיאה אופנתית – ליהנות מעיצוב שיער מושלם ברגע

הפתרון המושלם הוא פיאה אופנתית. רכישת פיאה בעלת גוון השיער והעיצוב המושלם וחבישתה רגע לפני שיוצאים מהבית הוא פתרון של קסם למראה שיער מושלם. מגוון הפיאות האופנתיות עצום ויותר מתמיד משמשות פאת אלה על מסלולי הדוגמנות ועל ידי מיטב הסלבריטאיות בארץ ובחו”ל. פאת קאסטם
wig פאות
למי שמעוניינת להשתמש בפאה המעוצבת לטעמה ובהתאמה מושלמת למבנה פניה וגווני עורה, פאת קאסטם הן הבחירה המושלמת עבורה.
הזמנה אישית ועיתוב אישי של הפאה יבטיח שתהיי מרוצה מהנוחות ומהעיצוב. בדיוק כמו תפירה אישית של ביגוד, הכנסת פאה קאסטם היא הדרך להתאמה מושלמת לדרישותיך וטעמך.

לבחירתך מספר סוגי פאות:
פאה הבנויה על גבי שכבת חומר הקרוי סקין  המדמה את העור הטבעי, יכולה להיחבש ישירות על גבי הקרקפת ומיועדת לאנשים קרחים לחלוטין. שכן החומר בבסיס הפאה אינו גורם גירויים ואינו מזיק לעור הקרקפת.
פאה לכיסוי שיער טבעי קיים. פאה כזו תהיה בנויה על בסיס רשת מאווררת שתאפשר לעור הקרקפת להתאוורר. פאות אלה מיועדות לנשים שיש להן שיער המעוניינות לכסות את שיערן מסיבות דתיות או אופנתיות וליהנות מעיצוב שיער נפלא ברגע.

פאות מגיעות במבחר מדהים של עיצובים צבעים ומרקמי שיער, ונבנות משיער מלאכותי סינטטי או משיער אדם טבעי . מטרתן של פאות להיראות טבעיות ככל האפשר ולהחמיא למראה האשה או הגבר החובשים אותן.

שינוי גודל גופנים