פאה נוכרית

פאה נוכרית

הפאה נוכריתמושג “פאה נוכרית” מופעי כבר במקורות כביטוי לכיסוי ראש ואכן הפאה הנוכרית היא מושג המתקשר אצלנו עם העולם הדתי ונשים דתיות המכסות את שיער ראשון באמצעות פאה נוכרית.
בעולם החילוני לא קוראים לפאה – פאה נוכרית אלא פשוט פאה או תוספת שיער.עדיין אין שום הבדל בין פאה נוכרית דתית ופאה חילונית.
בישראל תעשיית הפאות מאוד מפותחת אולי דווקא מפני שנשות המגזר הדתי הן צרכניות מצוינות המקפידות על איכות הפאה ועיצובה.

לפאות נוכריות יש שלושה סוגי לקוחות

הציבור הדתי, הציבור הקרח (אם כתוצאה מטיפול רפואי חריף או מסיבות אחרות) והציבור שוחר האופנה.

הציבור האופנתי הוא הנושא המעניין כאן כיון שהציבור הדתי והציבור הקרח – זקוקים לפאה הנוכרית מסיבות אוביקטיביות אך מי שרוצה להיראות אופנתי יותר  בפירוש מבצע בחירה בפאה כאביזר אופנה המשדרג את הסטייל האישי.

סלבריטאיות כמו פריס הילטון, בריטני ספירס או קיילי מינו משתמשות בפאות לאירועים והופעות, פשוט מפני שבאמצעות הפאה הן יכולות להחליף מראה בן רגע או להגיע לאירוע עם תסרוקת מהודרת בהינף חבישת פאה.
עדיין יש רבים הצריכים להתנער מדעות קדומות שיש להם בנוגע לפאות. רבים זוכרים פאות נוכריות כשטיחון שיער מדובלל ועבש המונח בחוסר חן על הראש.
הפאות הנוכריות של ימינו מנפצות את הדימוי העתיק המקובע בראש רבים מאיתנו.

הידעתם?
ג’סקיה סימפסון הוציאה לאחרונה קו פאות הנושא את שמה. פאות אופנה מעודכנות ומעוצבות להתאים לכל אירוע, מהודר ככל שיהיה.

את העובדה שהמוניטין של הפאה הנוכרית עבר מהפך עצום  ניתן לראות במרכזי מכירה של פאות בארץ ובחו”ל. ניתן למצוא פאות בגזרות ועיצובים עדכניים ולוהטים בסגנון המתאים לטרנד הוידאו קליפי של תקופתנו, פאות שלא ניתן להבחין בינן לבין שיער טבעי שחלקן מעוצבות על פי סגנון שיערן של מפורסמות וסלבריטאיות, העשויות שיער טבעי שניתן לעצבו לפי הטעם האישי ולהמשיך בחיי היום יום ללא הגבלה.

אם כך אין בעצם הבדל בין פאה נוכרית לפאה אופנתית… רק השם שונה. היופי והעיצוב זהה .

שינוי גודל גופנים