סוגי תוספות שיער

סוגי תוספות שיער ~ מבחר תוספות השיער הקיים כיום יכול לבלבל. מושגים כמו תוספות משיער טבעי, תוספות משיער סינטטי, שיער הודי, שיער אירופאי…
אז בואו נעשה סדר בדברים ונעבור על סוגי תוספות השיער.
לתוספות השיער יש שתי מטרות מרכזיות.סוגי תוספות שיער
האחת – להוסיף נפח לשיער דליל
השניה – להוסיף אורך לשיער קצר.
תוספות השיער מחוברות אל השיער הטבעי במגוון דרכים כשהמטרה המרכזית היא לשלב בין התוספות לשיער הטבעי בצורה שלא ניתן יהיה להבחין ביניהם, שהמראה יראה טבעי והתחושה תהיה טבעית ונוחה לתחזוקה.
תוספות שיער יכולות להגיע משני מקורות:

תוספת שיער טבעית

שיער אדם. שיער שנקנה מנשים המגדלות את שערן ומסתפרות לעיתים רחוקות כדי למכור את הצמה הארוכה שגידלו.

תוספת שיער סינטטית

שיער המיוצר בבית חרושת מחומרים כימיים (סוגי פלסטיק). השיער הסינטטי מדמה שיער טבעי ברמה גבוהה מאוד שלעיתים קשה להבחין ביניהם.
השיער הטבעי מגיע ממקורות שונים, מאזורים שונים בעולם, ומנשים בעלות תבנית גנטית שונה כך שעובי השיער, משקלו וצבעו משתנים.

תוספת שיער הודי

נקרא כך כיון שהוא מגיע מהודו. השיער כהה באופן טבעי ואיכותו גבוהה.

תוספת שיער אסייתי או סיני

נקרא כך כיון שמקורו ממדינות אסיה. צבעו כהה , הוא עבה יותר מהשיער ההודי ואיכותו טובה.

תוספת שיער אירופאי

מקור השיער אינו דווקא רק מאירופה אלא גם ממדינות דרום אמריקה ומקומות אחרים. גם השיער ההודי נקרא לעיתים שיער אירופאי כיון שמושג זה מתייחס לאיכות השערה יותר מאשר למקור השיער. השיער האירופאי דק יותר וקל היותר במשקל מהשיער האסייתי למשל.
איכות תוספות השיער נקבע במידה רבה על ידי כמות הטיפול הכימי שהשערות היו צריכות לעבור על מנת לעבד אותן ולהכינן לשימוש. ככל שהשיער עובר יותר טיפולים כימיים כך תהיה איכותו ירודה יותר.
כאן נכנס מושג נוסף –

תוספת שיער רמי

שיער רמי פרושו שיער טבעי שלא עבר עיבוד כימי משמעותי ושכל שערה נבחרה בקפידה כך שכיוון הצמיחה של כל השיער בתוספת אחיד ואיכות השערות בתוספת אחידה. זוהי רמה גבוהה מאוד של שיער.
מן הצד השני מוצעות תוספות שיער העשויות משיער חיה.

תוספת שיער היק

שיער היק עובר עיבוד כימי מאסיבי על מנת להתאימו לשימוש בתוספת שיער כך שאיכותו ירודה.
בתוספות השיער העשויות שיער סינטטי המגוון הרבה יותר מצומצם ומכיל שיער סינטטי שהונדס לשימוש בתוספות שיער והארכות שיער. איכות השיער הסינטטי אינה בהכרח ירודה. שיער זה מסוגל לשאת טיפולי צבע, החלקה ופן ולמרות שאינו מחזיק מעמד לאורך זמן רב הוא משמש אלטרנטיבה מצוינת לשיער טיבעי בתוספות שיער.
הרבה פעמים משלבים שיער סינטטי יחד עם שיער טבעי בקווצות השיער שבתוספת כדי להוזיל את העלויות.
מעצב השיער משתדל להתאים ללקוחה את השיער המתאים ביותר לסוג שערה הטבעי.

מגע בשיער התוספת לפני התחלת העבודה חשוב מאוד. השיער צריך להרגיש רך ונעים למגע. ככל שהשיער מחוספס יותר כך איכותו ירודה יותר. השיער צריך להיות גמיש ונוח לעבודה וצריך להזכיר בתחושה את השיער הטבעי של הלקוחה.
מאפיינים נוספים שיש לתוספות שיער הם אורך התוספת וצבע השיער. סוגי תוספות שיער כמובן שמעצב השיער מעוניין להתאים את צבע השיער ואורך התוספת למראה הסופי שהוא מעוניין להשיג. אם זו תוספת שיער שמטרתה הארכת שיער יוסיף קווצות שיער באורך המתאים, אם מדובר במילוי שיער דליל יוסיף קווצות שיער לפי אופי עיצוב שיער הלקוחה.
כאן מגיע המקום לדבר על רמתו המקצועי של של מעצב השיער.

מעצב שיער המתמחה בתוספות שיער משתמש בטכניקות לחיבור ושילוב תוספת השיער שעלולות לפגוע בשיער הטבעי אם אין למעצב השיער ניסיון ומיומנות גבוהה בביצוע חיבור תוספת השיער.
סוגי תוספות שיער והארכות שיער מחוברות בטכניקות שונות אל השיער הטבעי עצמו, בנקודות קרובות מאוד לשורשי השיער, כך שהשיער הטבעי תומך בתוספת ואם השיער הטבעי נפגע בתהליך , נשבר, נקרע וכד’ הרי שגם קווצות השיער של התוספת וגם השיער הטבעי ינשרו יחד… זו אינה תוצאה רצויה.

על מנת למנוע מפח נפש קבעי תור ליעוץ אישי אצל מעצב שיער המתמחה בתוספות שיער, התרשמי בעצמך ואף בקשי ממנו לשוחח עם נשים שעברו טיפול דומה אצלו על מנת לקבל חוות דעת. אם חוות הדעת והרושם האישי שקבלת חיוביים – צאי לדרך ותיהני מתוספת שיער למילוי שיער דליל או הארכת שיער מרשימה.
גם אנו נשתדל להביא כאן רשימה של מעצבי שיער מומחים בתחום תוספות השיער, מעצבים שנאספו אצלנו הרבה מאור חוות דעת חיוביות והמלצות על איכות עבודתם.

 

שינוי גודל גופנים