השתלת שיער

מחירי השתלת שיער |  קליניקה להשתלת שיער |  רופאים להשתלת שיער

השתלת שיער

השתלת שיער נו כשאין יותר ברירה אז אנחנו פונים לרפואה האסטטית לבחירת הרופאים והקליניקות להשתלת אחת השיטות הנפוצות לטיפול בהתקרחות היא השתלות שיער.
ההשתלת היא תהליך בו נלקח שיער מעורפו או עורפה של המטופל/ת ומושתל באזור המקריח.
זהו ניתוח לכל דבר ומבוצע בידי מנתח מוסמך לעניין.
השיער המושתל באזור ההתקרחות ממשיך את מעגל הצמיחה הנורמלי שלו כאילו צמח באזור אליו הוא הושתל.הניתוח מבוצע בידי מומחה ולוקח מספר שעות. מושתלות קווצות שיער קטנטנות ורמת המומחיות של המנתח צריחכה להיות גבוהה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר האפשרית.

למי מתאימה השתלת שיער – למי לא כדאי לעשות השתלת שיער

אדם המתאים להשתלה צריך שתהיה לו כמות מספקת של שיער על החלק האחורי של הקרקפת, מעל העורף.
התקרחות בחזית הראש היא אידאלית לטיפול באעמצעות השתלות שיער, לעומת זאת מי שסובל מהתדלדלות כללית של שיער הראש לא יוכל להיות מועמד להשתלת שיער.

גיל המטופל מהווה נקודת התייחסות חשובה נוספת. השתלת שיער בגיל צעיר עלולה שלא להיות אפקטיבית מספיק, כיון שעם התקדמות הגיל יכולה נשירת שיער מוגברת להתרחש ותוצאות ההשתלה להשתבש.
מנתחים המבצעים השתלות שיער משתדלים להנמיך ציפיות אצל המטופל שכן התוצאה לעולם לא תהיה כמו השיער שהיה לאדם בנעוריו. המראה יהיה שונה ברוב המקרים והציפיות הלא ריאליות עלולות להתבדות ולאכזב את המטופל.
מנתח מקצועי שמבצע ניתוחי השתלות שיער עשוי במקרים מסוימים אפילו לסרב לבצע את הניתוח אם המועמד לניתוח אינו מתאים או שלא ניתן לתאם ציפיות

למידע נוסף בקרו ב:
רופאים להשתלות שיער – באיזה רופא להשתלת שיער לבחור
קליניקה להשתלות שיער – איך לבחור את הקליניקה המתאימה לביצוע השתלות שיער

שינוי גודל גופנים