הלחמת שיער

מחירים | הלחמה קרה | הלחמה חמה | הלחמות שיער  | הלחמת שיער

הלחמת שיער נועדה לתת לך פתרון לתוספת שיער כיום לא רק כלות ולא רק לקראת אירועים מיוחדים משתמשים בתוספות שיער. כיום לא רק גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער מעוניינים בטיפול לקבלת מראה שיער מלא ובריא. העובדות מראות כיום נפוצה הגישה שתוספות שיער בשיטה של הלחמת שיער יכולה למלא צורך בסיסי בשיער ארוך יותר, או מלא יותר… לפי הצורך .

השיטה הנפוצה ביותר להלחמת שיער היא שימוש בקרטין. אם המטרה היא אירוע מיוחד או לחיי היומיום, המטרה דומה – השגת שיער מלא, ארוך שנראה נפלא. תוספת שיער בשיטה של הלחמת שיער מאפשרת לקבל מראה שיער מלא ובריא ללא נזק מיוחד לשיער הקיים או לקרקפת. בכל מקרה של הלחמת שיער נבדק השיער הטבעי ומותאם לו בדיוק מקסימלי השיער העומד להתווסף אליו.

ההתאמה צריכה להיות מושלמת, הן בגוון, הן בעובי השערה והן במבנהו, אם מדובר בשיער חלק מטבעו הרי לא נוסיף לו תוספת שיער מסולסלת, ולשיער מתולתל לא נוסיף שיער חלק… המראה שיתקבל יהיה מגוחך ובלתי מקצועי.הלחמות שיער מאפשרות שיער מלא לאורך זמן ואינה מוסרת אלאט באמצעות חומר מיוחד המנטרל את חומרי ההלחמה. השיער המולחם עמיד בפעילות גופנית מכל סוג ואינו דורש תחזוקה מסובכת.
הלחמת שיער

הארכת שיער באמצעות הלחמת שיער חמה

הלחמת שיער חמה היא שיטת להארכת שיער באמצעות שילוב תוספת שיער או תוספות שיער למשך תקופה של חצי שנה לפחות.
השיער מולחם באמצעות קפסולת קראטין, ללא מגע בשיער הטבעי. החומר הקראטיני מולחם תוך שמירה על טמפרטורה אופטימלית ותוספת השיער משתלבת עם השיער הטבעי לקבלת מראה טבעי, נוח לסידור וסירוק. קווצות השיער המוספות ניתנות לשימוש חוזר ובכל תקופה מסירים את ההלחמה הישנה ומעבירים אותה מעלה בצמוד לשורשי השיער הטבעי. מעצב השיער המבצע את העבודה חייב להיות מיומן בהלחמת שיער ולהציג בפני המטופלת המתעניינת בשיטה תעודות ותמונות של לפני ואחרי, כיד להמחיש את התוצאה המתקבלת משיטת הלחמת השיער החמה.

כמה זמן מחזיקות תוספות שיער בשיטת הלחמת השיער החמה?

בכל מקרה של הלחמות שיער מומלץ לחדש את ההלחמה אחת ל- 3-6 חודשים, פשוט על מנת לקרב את תוספות השיער לשורשי השיער שצמח ולהלחימן מחדש לשיער שנמצא בתקופת הצמיחה של השיער בצוך מחזור חיי השערה.

מחירים – כמה עולה הלחמת שיער חמה?

בכל מקרה של הלחמות שיער נקבע המחיר בהתאם לכמות השיער המולחמת לכן המחיר משתנה מלקוחה ללקוחה.
בכל מקרה לפני ביצוע הלחמת שיער יתקיים מפגש יעוץ עם מעצב השיער ובו ידון גם נושא המחיר.

הלחמת שיער קרה – למי מתאימה תוספת שיער בהלחמה קרה

כיון שהשיער מתקבל כגורם חשוב ומרכזי ביופי האישה, מתפתחת תעשיית טיפוח השיער בקצב מהיר ומתפתחות גישות וטכניקות מתקדמות בכל הקשור לשיער ויופי השיער.
אחת הדרכים להשגת מראה שיער ארוך הוא הלחמות שיער.
שיטה פשוטה ונוחה להוספת תוספות שיער לראש וקבלת שיער ארך, גולש ומתנפנף תוך זמן קצר.

אחת הטכניקות להוספת תוספת שיער היא הלחמות שיער קרה
למי ששערה דק, דליל או יבש מפוצל ופגום יכולה הלחמת שיער קרה להתאים.

מדובר בשיטה עדינה שתוצאתה שיער ארוך יותר ומלא יותר. ההלחמה הקרה מאפשרת לעבור משיער קצר לשיער ארוך ללא שלבי המעבר המציקים כשהישער הוא חסר צורה מוגדרת וקשה מאוד לעצוב וסירוק.
מעצב שיער מיומן בהלחמה קרה יכול לבצע את התוספת בהתאמה מלאה לצורת השיער הטבעי וליצור תסרוקת יפיפיה עם תחושה קלילה ונוחה.

שינוי גודל גופנים