החלקת משי

החלקת משיחדשות טובות לכל האוהבות את שערן חלק.החלקת משי אין עוד צורך לחשוף את עצמך לחומרים כימיים מסוכנים, אין עוד צורך לחשוף את שיערך לחומרים כימיים שמייבשים, צורבים ופוגעים בבריאות השיער.

חברת CHI האמריקאית יצרנית החלקות המשי האורגני פורצת לשוק הישראלי ומבטיחה שיער חלק בעל מראה טבעי, בעזרת חומרים טבעיים וללא סכנות.

החומר הפעיל בהחלקת משי הוא – משי. משי טהור ללא חומרים כימיים חריפים כמו פורמלין או אמוניה המסוכנים לבריאותך ובריאות שיערך.

החלקות משי למי זה מתאים

החלקות השיער בשיטת המשי מתאימה גם לשיער מובהר, צבוע, עם גוונים.היא מתאימה לשיער יבש פגום ושביר, היא מתאימה לכל סוגי השיער, כל גווני השיער… לכולן.

בהחלקת משי טהור מבטיחה לך שיער חלק שאינו נראה מלאכותי אלא גולש בטבעיות על הכתפיים, חלק, גמיש, רך ומבריק, בדיוק כמו שאת רוצה.

החלקת משי סילנק אינפיוז’ן

רבים מו הספרים שעבדו עד בשיטות ההחלקה המיושנות עברו להחלקת המשי החדשנית להנאת לקוחותיהם. החלקת המשי המבוצעת על ידי המוצר הנקרא סילנק אינפיוז’ן מאושרת על ידי משרד הבריאות ובטוחה ב- 100% בשימוש. החלקת השיער במשי אורגני מבית CHI מיושמת בהצלחה בלמעלה מ- 100 מדינות בכל רחבי העולם.

משי טבעי אורגני מוחדר אל תוך השערה באמצעות טכנולוגיית יונים מתקדמת שפותחה בשיתוף פעולה עם נאסא, מחזקת, מיישרת ומייפה את שיערך ללא חומרים שיש צורך לחבוש מסיכה על מנת להתקרב אליהם.

החלקת משי מעניקה לך שיער חלק כמשי עם ברק עשיר ובריא.
עקבו אחרי החדשות בנושא החלקת משי …

 

שינוי גודל גופנים